Search this website

Close me

Türkiye'nin Heryerinden 444 44 21

Makaleler

 

 Özlem Diyarbakır yeni satın aldığı 10 adet 2017 Model 2+2 Mercedes-Benz Travego, 2 Adet Temsa Maraton 2+1, 2 Adet Neoplan Tourliner 2+1, 2 Adet MAN Lion 2+1 ile  filosuna güç kattı. Bu teslimat ile Özlem Diyarbakır tamamı Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşan filosundaki araç sayısını 36’a çıkardı.

 

 

Tüm Türkiye’de şehirlerarası ve yurtdışında uluslarası yapan Diyarbakır merkezli Özlem Diyarbakır, yeniden Mercedes-Benz’i tercih ederek Mercedes-Benz Türk Bayii Mengerler Ticaret Türk Bursa Motorlu Araçlar aracılığıyla 10 adet Travego 15 SHD otobüsten oluşan filosunu törenle teslim aldı. Bu teslimat ile Özlem Diyarbakır tamamı Mercedes-benz marka otobüslerden oluşan filosundaki araç sayısını 36’a çıkardı.  

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Büyük Müşteri Danışmanı Bülent Tekiner,  Mercedes-Benz Türk Bayii Mengerler Ticaret Türk Bursa Motorlu Araçlar Otobüs Satış Müdürü Kadir Gökeşme ve Özlem Diyarbakır Genel Müdür Yardımcısı Fuat Güneş katıldılar.

Mercedes-Benz Travego

Şehirlerarası otobüs pazarının 46 yıldır aralıksız lideri olan Mercedes-Benz Türk'un İstanbul’da bulunan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda ürettiği, teknoloji ve kalitede öncü Mercedes-Benz otobüslerin amiral gemisi olan Travego, kullanıcısına en üst seviyede güvenlik, konfor, ergonomi, güç ve performans sunarak ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor.

 

Copyright © Özlem Diyarbakır Seyahat 2017. Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved